© 2019 by Groovehouse. |  Design by Groovehouse  |  Rekisteriseloste&evästeet

 

PALVELUT

Kotisivujen suunnittelu, toteutus ja ylläpito  |  Facebook-sivujen toteutus ja ylläpito  Radiomainosten suunnittelu ja toteutus  |  Logojen suunnittelu
Printtimainonnan suunnittelu  |  Käyntikorttien suunnittelu
Levynkannet  |  
Äänityspalvelut  |  Tilaus-sävellykset  |  Speakit  |  Lyriikkavideot
yms.    

Kauttamme myös: 

mobiilisovellukset, hakusanamarkkinointi ja SEO-palvelut

Toteutamme palvelumme sovitussa aikataulussa, kustannustehokkaasti ja aina asiakkaan toiveiden ja vaatimusten mukaisesti.

Meiltä saat tarvittaessa "avaimet käteen"-palvelun, olemme suoraan yhteydessä kolmansiin osapuoliin, eli teemme esim. domaintilaukset, webhotellitilaukset jne. puolestanne ja saatamme kaikki palvelut toimintakuntoon.

 

REFERENSSIT

Asiakkainamme mm.

Katri Helena  |  www.katrihelena.fi
Matti Esko  |  www.mattiesko.fi

Ravintola Koto  |  www.ravintolakoto.fi
LVI Eklund  |  www.lvieklund.fi

Paitapaja  |  www.paitapaja.fi

Coffee Guard  |  www.coffeeguard.fi 
Seat Guard  |  www.seatguard.fi

Viherneito Oy  |  www.pohjanneito.fi

Ladies First Big Band  |  www.ladiesfirstbigband.fi

Rokkimuskari  |  www.rokkimuskari.fi

Imperium  |  www.imperiumproject.com

Musiikkiterapia Laavola  |  www.musiikkiterapialaavola.fi
 

Oy Yleisradio Ab, Rolls hampurilaisravintolaketju, Halpa-Halli ketju, Ykkös-Urheilu, Tresentio Oy, SAP Finug, Taikuri Timo Kulmakko, Ravintola Koto, Ville Peltosen kiekkokoulu, Pietarinkadun Oilers, Suomen nukliditekniikka, Teamcon, T-Print

ja monia muita...

 

YLE Uutistunnus - Groovehouse
00:00 / 00:00
STARK - Groovehouse
00:00 / 00:00
Mulle toi - Groovehouse
00:00 / 00:00
Musiikkikoulu Groove - Groovehouse
00:00 / 00:00
 

STUDIO

Tilat:
Äänityshuone, rumpukoppi, laulukoppi.

Laitteisto: 
Universal Audio LA-610, Focurite Clarett, Yamaha PM 1000, DBX vintage compressors, Genelec 8020, Yamaha HS7, Cubase 10 Pro, AKG P820 Tube, Sennheiser 441, Sennheiser 421, Shure, Lewitt, Beyerdynamic, Rode, AKG C214, Fender, Marshall, Peavey, Vox, Roland Juno 106, Korg 01R/W, Korg Triton, Roland XV-3080, Roland JV-880, Roland U-220, Yamaha MX-61, Pearl, Zildijan, Ludwig snares, jne.

 

INFO

GROOVEHOUSE
Mika Brushane
0500 876 384
mika (at) groovehouse.fi

Postiosoite:
Terätie 3
01650 Vantaa
Finland

FB_BOX_WHITE.png
LINKEDIN_BOX_WHITE.png
english.png
Svenska.png